Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Skup antyków i kolekcji

Skupujemy / sprzedajemy

Skup antyków i kolekcji Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Jeśli jesteś posiadaczem starych ale bardzo wartościowych rzeczy, a potrzebujesz gotówki natychmiast, lecz żadna firma, ani bank nie chcą udzielić ci pożyczki – trafiłeś idealnie. Lombard to odpowiednie miejsce, które pomoże Ci w każdej potrzebie. Wystarczy tylko że masz ukończone osiemnaście lat, a do dokończenie formalności posiadasz przy sobie aktualny dowód osobisty, paszport, czy inny dokument, na którym widnieje twoje zdjęcie.

Czy możesz przynieść ze sobą antyk lub całą kolekcję? Oczywiście, że tak! Nasza firma może zaoferować Ci w tym przypadku dwie możliwości. Pierwsza z nich to skup antyków Wrocław. Twój dziadek miał stary scyzoryk, który sięga swoją pamięcią czasu pierwszej wojny światowej, a w dodatku był wykonany ze szlachetnej stali? Obecnie należy on do Ciebie, a ty zupełnie nie wiesz co z nim zrobić. Zgłoś się do nas. Bez problemu będziesz mógł sprzedać u nas swój antyk lub kolekcję, który zagracał Ci jedynie szafkę, a w dodatku otrzymasz od nas zapłatę, tak wysoką jaką wartość ma przyniesiony przez Ciebie przedmiot. To się zdecydowanie opłaca!

Jeśli natomiast jesteś w posiadaniu czegoś starodawnego, co ma dla Ciebie chociażby ogromną wartość sentymentalną, przez co nie chcesz się tego pozbyć, ale potrzebujesz gotówki, śmiało możesz skorzystać z usługi pożyczki pod zastaw antyków Wrocław. Nasza współpraca będzie polegała na tym, że kwotę, za jaką wycenimy przyniesiony antyk, damy ci do ręki, na czas określony w umowie. Ustalimy termin spłaty pożyczonej od nas chwilówki, a gdy wszystkie zaległości zostaną uregulowane, otrzymasz od nas swój znaczący przedmiot. Proste prawda? W dodatku bez żadnych skomplikowanych formalności.

Na czym nam zależy? Przede wszystkim na tym, żebyś był usatysfakcjonowany współpracą z nami. Dlatego właśnie oferujemy ci najwyższe wyceny! W dodatku wszystko wycenimy na miejscu. U nas nie zostaniesz wykorzystany. Otrzymasz od nas godziwe wynagrodzenie, o takiej wartości na jaką zasługuje wartościowy antyk. Pamiętaj, że zawsze możesz jeszcze z nami negocjować. Przedstaw nam swoją propozycję, a my powiemy Ci, czy jesteśmy skłonni ku Twojej opcji.

Istotną rzeczą dla naszych klientów jest także to, że u nas bez problemu i dłuższego oczekiwania, dostają oni gotówkę od ręki. Jeśli przyjdziesz do nas ze starym przedmiotem, po wspólnych konsultacjach, odbyciu wyceny, negocjacji oraz uzupełnieniu koniecznych dokumentów, pieniądze od razu wręczamy Ci w trakcie wizyty.

Nasza firma jest jedną z najlepiej prosperujących na rynku. Zaufało nam tysiące osób, a najważniejsze jest to, że każda z nich w razie potrzeby wraca! Skup antyków Wrocław – to oferta, która w naszej firmie obdarzana jest szczególnym zamiłowaniem, a klienci wchodzący do naszego lombardu, wpatrując się w ziemię, w końcu śmiało wychodzą z niego z podniesioną głową. Podobnym zainteresowaniem cieszą się pożyczki antyków pod zastaw Wrocław. Odwiedzający nas, wiedzą, że mogą nam zaufać.

Gwarantujemy zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. A przede wszystkim możemy obiecać bardzo optymistyczną atmosferę podczas wizyty w naszym lombardzie. Koniecznie sam się przekonaj. Zawsze jesteśmy dla Ciebie otwarci.

 

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: