Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Skup diamentów i brylantów – wycena

Skupujemy / sprzedajemy

Skup diamentów i brylantów Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Jesteś może w posiadaniu cennych rzeczy, jakimi są diamenty i brylanty? Nie wiesz co właściwie z nimi zrobić? Możesz śmiało udać się w naszym kierunku. Dzięki temu ze prowadzimy skup diamentów i braylantów we Wrocławiu, możesz dostać nie małą kwotę pieniężną za swoje klejnoty. Jeśli natomiast zależy Ci na tym, aby uzyskać pożyczkę, ale wolałbyś aby diamenty i brylanty wróciły do Ciebie, nie ma najmniejszego problemu. Możesz wtedy skorzystać z naszych usług – pożyczki pod zastaw diamentów we Wrocławiu, skupujemy też brylanty.

Jeśli pierwszy raz będziesz naszym klientem, warto żebyśmy się poznali. Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą prowadzącą lombard. Z pewnością słyszałeś o takim miejscu. To właśnie my zapewniamy ludziom pożyczki, w momencie kiedy banki odmawiają im jakichkolwiek wypłat. Jedyne czego potrzebujesz do współpracy z nami to dokument tożsamości, na którym widnieje zdjęcie, z którego odczytaniem nie będziemy mieli problemów. Ważne jest także to, ze nasi klienci musza być pełnoletni. Jeśli spełniasz oba warunki, serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi.

Co możemy Ci zaoferować?

Nasza firma należy do bardzo solidnych i polecanych przez naszych gości. Najbardziej zależy nam na tym, żebyś to właśnie Ty był zadowolony z naszej pomocy! Robimy to właśnie dla Ciebie.

Możesz oczekiwać od nas przede wszystkim najwyższych wycen brylantów i diamentów, które do nas przyniesiesz. Nasz specjalista po przejrzeniu brylantu da ci odpowiedz na pytanie – ile jest on wart. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję usłyszanej kwoty. Jeśli natomiast nie zgadzasz się z naszą propozycją – pałeczka jest po twojej stronie. Zaproponuj nam jakąś kwotę. W końcu na tym polega negocjacja. My jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Co więcej, wycenę przyniesionego przedmiotu otrzymasz u nas na miejscu! Nie zajmie to długo. Ważne jest to, abyś pamiętał, że bez poniesienia żadnych konsekwencji, możesz w każdej chwili jednak odmówić nam zlecenia. Ale gwarantujemy, że nie będzie to konieczne.

Co lubią w nas klienci? Przede wszystkim fakt, iż pieniądze wypłacane są u nas od ręki. Długi czas oczekiwania to zdecydowanie nie nasza działka! My wywiązujemy się z podpisanej umowy natychmiastowo. Jeszcze tego samego dnia, a nawet podczas wizyty, otrzymasz swoją gotówkę do ręki. Tego możesz być pewny.

Jeśli dręczą Cię jakieś wątpliwości, albo masz pytania, śmiało możesz się z nami skontaktować, albo porozmawiać na miejscu. Zawsze znajdziemy czas, aby wytłumaczyć ci na czym dokładnie polega zarówno oferta – skup diamentów Wrocław jak i brylantów, jak i pożyczki pod zastaw diamentów i bylatnów.

Nasza firma szczyci się bardzo dobrym kontaktem z osobami potrzebującymi pomocy finansowej. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy Twój problem związany z pożyczką. Wszystko co bierzemy pod zastaw jest u nas bezpieczne.

Wielu nam zaufało, a sam fakt, ze po pierwszej wizycie odwiedzili nas jeszcze niejednokrotnie, świadczy o tym, że jesteśmy najlepszym lombardem we Wrocławiu. Dlatego jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz sprzedać lub zastawić diamenty, zdecydowanie powinieneś ustawić kierunek – nasz lombard. U nas na pewno nie zostaniesz oszukany. Będziesz mógł spać spokojnie, bez zmartwień.

 

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: