Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Skup markowych zegarków

Skupujemy / sprzedajemy

Pożyczka pod markowy zegarek Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Brak płynności finansowej to problem, który nie należy do rzadkości. Nieprzewidziane wydatki, zdarzenia losowe, nagłe potrzeby – wszystko to może sprawiać, że potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki. Banki rzadko udzielają kredytów na nieduże kwoty, a formalności mogą trwać miesiącami i wcale nie muszą zakończyć się pozytywną decyzją. Z kolei firmy pożyczkowe to niepewne źródło pieniędzy, którego szybkość działania wiąże się zazwyczaj z bardzo wysokimi kosztami zadłużenia. Jeśli potrzebujesz gotówki szybko i z najniższym oprocentowaniem, to z pomocą może przyjść pożyczka pod zastaw, którą uzyskasz w kilka minut w lombardzie. Wystarczy dowód osobisty i cenny przedmiot, z którego już nie korzystasz.

Skup markowych zegarków we Wrocławiu

Otaczamy się wieloma przedmiotami, które w rzeczywistości zupełnie nie są nam potrzebne, jednak nie wiemy, w jaki sposób moglibyśmy je spieniężyć – legalnie, szybko i bez wysiłku- uzyskując w ten sposób dodatkowe fundusze, które pokryją nieplanowane wydatki. Taką usługę oferuje skup markowych zegarków Wrocław, gdzie możesz sprzedać każdy swój gadżet w doskonałej cenie. Solidna firma to pewność, że nie zostaniesz oszukany, a umowa, którą podpisujesz jest w pełni wiążąca i nie podlega zmianom bez zgody z Twojej strony. Wycena dokonywana jest w oparciu o rzetelne źródła, wiedzę i doświadczenie, a pieniądze otrzymujesz od ręki. To takie proste – pozbywasz się prezentu lub zwykłego gadżetu, który jest Ci zbędny i uzyskujesz w zamian gotówkę, dzięki której zaspokajasz swoje aktualne potrzeby. Nie chcesz tracić zegarka na zawsze? Sprawdź ofertę pożyczek pod zastaw.

Skupujemy i sprzedajemy, dajemy pożyczki pod zastaw zegarków takich jak schaffhausen, rolex, patek philippe, constantin vacheron, ulysse nardin, cartier, omega, breitling, hublot, panerai, audemars piguet i wiele innych.

Pożyczki pod zastaw markowych zegarków we Wrocławiu

Markowy zegarek to cenna i przydatna rzecz, która dodatkowo może mieć dla nas niezwykłą wartość sentymentalną. Nawet jeśli bank i firmy pożyczkowe odmówiły Ci kredytu, nie musisz sprzedawać swoich akcesoriów na zawsze. Skorzystaj z pożyczki pod zastaw markowych zegarków Wrocław, która gwarantuje najlepszą cenę i najniższe oprocentowanie. Im szybciej odbierzesz swój towar, tym mniej za niego zapłacisz. Ze swojej strony gwarantujemy Ci, że Twoje przedmioty nie trafią w niepowołane ręce, jeśli termin umowy nie dobiegnie końca. Nasza usługa jest szybka i wiąże się z minimalną ilością formalności. Wystarczy, że przyniesiesz do nas swój zegarek i zabierzesz ze sobą dowód osobisty. Towar wycenimy od ręki, podpiszemy dokumenty i wydamy Ci gotówkę na miejscu. Nie musisz czekać na przelew, a my nie będziemy badali Twojej zdolności kredytowej przed wydaniem pozytywnej decyzji. Umowa lombardowa jest bardzo prosta – wracasz z kwotą powiększoną o bardzo korzystne odsetki i odzyskujesz swój markowy zegarek w nienaruszonym stanie. Wszystkie Twoje problemy finansowe zostają rozwiązane, a przedmiot wraca na swoje miejsce bez żadnych komplikacji.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Masz markowy zegarek, z którym jesteś gotów się rozstać? Odwiedź lombard Wrocław i skorzystaj z oferty skupu lub pożyczki pod zastaw na najlepszych warunkach i z najatrakcyjniejszą wyceną.

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: