Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Skup srebra Wrocław, Ceny skupu srebra

Skupujemy / sprzedajemy

Skup srebra Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Lombard – miejsce, do którego z pewnością nie jedna osoba zawitała, a większość przynajmniej o nim słyszała, bądź przechodziła obok, spoglądając na wystawy za szybą. Czasami jest nam bardzo potrzebna gotówka, ale bank nie zawsze jest skory aby udzielić nam pożyczki. Tu właśnie z pomocą przychodzi lombard. Każdy z nas ma u siebie coś, co ma wysoką wartość. Czy wiesz o tym, że możesz tu sprzedać, kupić, bądź oddać pod zastaw w celu uzyskania pożyczki wyroby ze srebra, które do nas przyniesiesz?

Naszej firmie śmiało, bez żadnych wątpliwości możesz zaufać. Jeśli brakuje Ci gotówki, możesz liczyć na naszą pomoc! Nie zostawimy Cię w potrzebie. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, a do dokonania czystych formalności posiadasz dowód osobisty, bądź inny dokument ze zdjęciem.

Pewnie zastanawiasz się co możesz do nas przynieść pod zastaw, lub na skup. Otóż tak na prawdę wszystko co ma jakąś wartość. Może to być złoto, elektronika, sprzęty AGD. A co jeśli chcesz przynieść do nas srebro? Czy ma ono jakąś wartość?

Oczywiście, że ma! Jeśli przyniesiesz do nas srebrny łańcuszek, bądź jakąkolwiek inną biżuterię możemy śmiało zagwarantować ci przede wszystkim, że zostanie on przez nas wyceniony na miejscu, a następnie zaoferujemy ci kwotę na jaką według naszych ekspertów będzie on zasługiwał. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy, czy nie. Pamiętaj o tym, że zawsze masz możliwość negocjacji. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!

Przede wszystkim nie może umknąć Ci fakt, że u nas masz możliwość zarówno skorzystania z oferty – skup srebra Wrocław, jak i – pożyczki pod zastaw srebra Wrocław. Klient nasz pan. Skup srebra Wrocław , to nic innego jak sprzedaż tego, co do nas przyniesiesz. Jeśli potrzebna Ci jest natychmiastowa gotówka, a srebrna biżuteria, którą nam oferujesz nie jest Ci już potrzebna, to śmiało możesz nam ją sprzedać. Jeśli natomiast zależy Ci na mieniących się dodatkach, ale pieniądze są w tej chwili dla Ciebie dużo istotniejsze, tu w grę wchodzi pożyczka pod zastaw srebra Wrocław. Zawsze możesz zostawić nam te cudeńka pod zastaw. Umawiasz się z nami jedynie na termin spłaty długu, a po wywiązaniu się z umowy i zrealizowaniu jej postanowień w odpowiednim terminie, Twoja srebrna biżuteria do Ciebie wraca. Proste i bez żadnych komplikacji, ani haczyków! Przekonaj się sam.

Co jeszcze jest dla nas ważne? Oczywiście żebyś był zadowolony ze świadczonych usług. Nasze wyceny są zawsze na wysokim poziomie. Spokojnie, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany naszymi propozycjami. Zawsze staramy się wyznaczyć jak najwyższą z możliwych cen, które możesz uzyskać za wyroby ze srebra, ale i nie tylko.

Istotną dla nas rzeczą jest także przekazanie ci gotówki od ręki. Nie będziesz musiał czekać na obiecaną Ci zapłatę, bądź pożyczkę. Dostaniesz ją u nas natychmiast po zakończeniu części formalnej. Dlatego właśnie nasi klienci tak chętnie do nas wracają.

Jeśli jesteś zainteresowany świadczonymi przez nas usługami, koniecznie musisz przekonać się na własnej skórze, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Żadnych niedomówień, same konkrety, pewność i satysfakcja dla klienta.

 

 

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: