Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Wrocław

Skupujemy / sprzedajemy
pożyczki pod zastaw

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Gotówka od ręki!

Przyjdź do nas, otrzymasz wycenę i gotówkę na miejscu!

Pilnie potrzebujesz gotówki na niespodziewane wydatki? Doskonałe możliwość uzyskania wsparcia oferuje lombard Wrocław – pożyczki pod zastaw, skup i sprzedaż. Gotówkę można uzyskać od ręki, jako zastaw mogą służyć wszelkiego rodzaju wartościowe przedmioty, które posiadasz w domu – na przykład złoto, srebro czy sprzęt RTV/AGD. Wycena następuje na miejscu, od razu wiesz, jaką kwotę możesz otrzymać, a gdy oddajesz pieniądze, zwracane Ci są przyniesione kosztowności. Lombard we Wrocławiu oferuje również skup i sprzedaż na najkorzystniejszych warunkach.

Lombard Wrocław – najkorzystniejsze pożyczki pod zastaw, skup i sprzedaż

W sytuacji braku gotówki próby pożyczenia pieniędzy od znajomych mogą być bardzo krępujące. Z drugiej strony strony jednak, gdy potrzebujemy wyłącznie niewielkiej kwoty pieniędzy nie ma żadnego sensu rozpoczynać długotrwałej i skomplikowanej procedury kredytowej, a następnie mozolnie spłacać rat. W takiej sytuacji warto natomiast odwiedzić lombard we Wrocławiu. Oferuje on najkorzystniejsze pożyczki pod zastaw, skup i sprzedaż. Z jego oferty może skorzystać absolutnie każdy – również osoby, które posiadają już inne zobowiązania, są zadłużone czy widnieją w bazach takich jak BIK czy KRD. Takie informacje nie są sprawdzane podczas wizyty.

Lombard we Wrocławiu – w jaki sposób uzyskać pożyczkę pod zastaw?
Uzyskanie pożyczki w lombardzie we Wrocławiu jest bardzo proste. Wystarczy, że przyniesiesz posiadany przez Ciebie wartościowy przedmiot, który stanowić będzie zastaw – zabezpieczenie pożyczki. Zostanie on na miejscu wyceniony – na tej podstawie dowiesz się, jaką kwotę pożyczki możesz uzyskać i jaki będzie całkowity jej koszt. Pieniądze wypłacane są Ci od ręki, w gotówce, bez zbędnych formalności. Oddając pożyczkę w terminie Twój zastaw jest Ci zwracany.

Lombard we Wrocławiu przyjmuje następujące kosztowności pod zastaw, a także prowadzi ich skup i sprzedaż:

  • złoto i srebro oraz inne metale szlachetne w różnych postaciach: może to być na przykład stara biżuteria czy sztabki i monety inwestycyjne;
  • kamienie szlachetne, diamenty, brylanty;
  • sprzęt RTV i AGD;
  • telefony i smartfony, komputery i akcesoria, tablety;
  • antyki;
  • nieruchomości;
  • markowe zegarki
  • samochody i auta

Atrakcyjna oferta lombardu we Wrocławiu

Oferta lombardu we Wrocławiu jest bardzo atrakcyjna. Doświadczeni specjaliści dokonują szybkiej i w pełni profesjonalnej wyceny na miejscu, w czasie jednej wizyty, od razu otrzymujesz gotówkę do ręki. To zapewnia duży komfort i bezpieczeństwo transakcji. Nie musisz czekać na wycenę ani – jak w przypadku lombardów internetowych – ryzykować i ponosić koszty wysyłki swoich kosztowności kurierem. Lombard oferuje bardzo korzystne stawki, zarówno jeśli chodzi o pożyczki pod zastaw, skup, jak i sprzedaż.

Warto odwiedzić lombard we Wrocławiu i dokonać bezpłatnej wyceny i poznać warunki pożyczek i sprzedaży. Warto pamiętać o tym, że sama wizyta w lombardzie i dokonanie wyceny do niczego jeszcze nas nie zobowiązują. Jeśli proponowane stawki nie będą nam odpowiadać, można spokojnie i bez żadnych konsekwencji wycofać się z transakcji. Miła obsługa z pewnością wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania.

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

pl. Strzelecki 2/1b wejście od ul. Pomorskiej 52

Skontaktuj się z nami teraz!

Pracujemy codziennie od 10 do 18. Zparaszamy.

Adres:

50-224 Wrocław

pl. Strzelecki 2/1b

wejście od ul. Pomorskiej 52

NIP: 8992412476

e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: