Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Pożyczki pod zastaw – nieruchomości, domu, mieszkania, działki

Skupujemy / sprzedajemy

Pożyczki pod zastaw – skup nieruchomości, domu, mieszkania, działki

Skupimy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Nieruchomości

Skupimy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości sposobem na oddłużenie.

W czasie, gdy liczy się szybkość podejmowania decyzji oraz pomysł na rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy, środki finansowe mogą okazać się barierą, uniemożliwiającą sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie. Zdarza się, że potrzebujemy wsparcia finansowego szybko, aby wykorzystać niepowtarzalną okazję inwestycji w firmę lub… podróż życia. Okoliczności, w których nie mamy szans na otrzymanie kredytu bankowego z uwagi na wcześniejsze potknięcia przy spłatach lub obowiązujące, niespłacone zobowiązania, stają się powodem do skorzystania z oferty pożyczek pod zastaw. Usługi pozabankowe to branża, która oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji lub potrzebują szybkiej, dużej gotówki. Podczas zapoznania się z ofertą, warto wybrać rzetelne pożyczki pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu, korzystając z uczciwych warunków finansowania oraz spłaty w firmie o dużym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Czym kierować się przy wyborze firmy pożyczkowej?

Zastaw nieruchomości, czyli wpisanie hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości, której pożyczkobiorca jest właścicielem, pozwala uzyskać sporą kwotę pożyczki, sięgającą nawet 80% jej wartości. Przy wyborze firmy pożyczkowej warto sprawdzić oprocentowanie oraz opłaty dodatkowe, które mogą być ujęte wraz z umową pożyczkową. Jakie nieruchomości mogą być podstawą do wnioskowania o pożyczkę hipoteczną lub pod zastaw? Właściciel, potwierdzający prawo własności może złożyć wniosek o pożyczkę na podstawie aktu własności mieszkania, domu, działki budowlanej, rolnej, inwestycyjnej, lokalu przemysłowego. Przy wyborze instytucji pożyczkowej, koniecznie trzeba uwzględnić czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku oraz na wypłatę kwoty pożyczki. Wybór rzetelnej firmy, z doświadczeniem oraz przejrzystymi warunkami , określonymi umową gwarantuje bezproblemową współpracę na etapie spłaty pożyczki.

Kiedy warto skorzystać ze skupu nieruchomości?

Skup nieruchomości we Wrocławiu to idealny sposób zbycia nieruchomości w sytuacji, gdy zależy nam na czasie. Szybka sprzedaż nieruchomości bez oczekiwania na zdecydowanego kupca jest konieczna w sytuacji, gdy pojawia się atrakcyjna oferta kupna nowej nieruchomości lub wtedy, gdy z uwagi na wyjazd do innego miasta lub za granicę chcemy niezwłocznie pozbyć się zobowiązania. Firma, zajmująca się skupem nieruchomości we Wrocławiu dokona rzetelnej, korzystnej wyceny nieruchomości, finansując nawet do 90% jej wartości. Skup nieruchomości prowadzony jest w oparciu o szybką decyzję, należy pamiętać o tym, że pierwsze spotkanie nie zobowiązuje do sfinalizowania transakcji. Skup nieruchomości jest doskonałym wyjściem w sytuacji, gdy pojawiają się problemy, związane z zadłużeniem lokalu. Firma, zajmująca się nabyciem lokali zadłużonych lub o nieuregulowanej sytuacji prawnej, jest najlepszym wyjściem w sytuacji, gdy konieczne jest zbycie lokalu z obciążeniem. Duża ilość ofert na rynku nieruchomości zniechęca potencjalnych nabywców do zakupu nieruchomości, obciążonej hipoteką, zadłużeniem lub w bardzo złym stanie technicznym. Skup nieruchomości z Wrocławia może okazać się bezproblemowym rozwiązaniem trudnej sytuacji.

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: