Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Pożyczki pod zastaw sprzętu rtv agd, skup i wycena

Skupujemy / sprzedajemy

skup i pożyczki pod zastaw sprzętu rtv agd Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Pożyczka pod zastaw to bardzo łatwy sposób na zdobycie pieniędzy, kiedy na przykład skończyły nam się oszczędności lub po prostu pojawił się niespodziewany wydatek. W znacznej większości przypadków, gotówkę klient otrzymuje do ręki i to praktycznie natychmiast. Może się tak dziać dzięki ograniczeniu formalności i łatwemu dostępowi do skupów, które tego rodzaju finansowania mogą udzielać. Jak zatem to działa?

Na czym polega pożyczka pod zastaw?

Pożyczki pod zastaw sprzętu RTV/AGD Wrocław to nic innego jak zwykła pożyczka, której zabezpieczeniem staje się określony przedmiot. Niewywiązanie się z obowiązku terminowej spłaty skutkuje tym, że pożyczkobiorca traci zastawione dobro na rzecz instytucji, która udzieliła finansowania. W większości tego typu miejsc, sprawę zdolności oraz wiarygodności kredytowej traktuje się bardzo łagodnie, dzięki czemu pożyczka może być udzielona nawet osobom zadłużonym oraz bez imponującej zdolności finansowej do zaciągnięcia kredytu. Jest to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie posiadają udokumentowanych źródeł zarobku, gdyż sprzęt oddany w zastaw jest wystarczającym zabezpieczeniem. Możemy zatem wnioskować, że skup sprzętu RTV/AGD Wrocław to łatwy sposób na pozyskanie potrzebnej gotówki, bez załatwiania zbędnych dokumentów i zaświadczeń.

Czy pożyczka pod zastaw się opłaca?

Obecnie istnieje bardzo dużo sposobów na pożyczenie pieniędzy. Banki i instytucje pozabankowe prześcigają się w coraz nowszych ofertach i proponują klientom rozwiązania, o których jeszcze kilka lat temu nie mieliśmy pojęcia. W wielu jednak przypadkach, aby otrzymać gotówkę, konieczna jest odpowiednia zdolność kredytowa i zaświadczenie o zarobkach bądź zatrudnieniu. Pożyczki pod zastaw sprzętu RTV/AGD Wrocław nie wymagają tego rodzaju zaświadczeń i pozwalają na zaciągnięcie finansowania dzięki przedmiotom, które znajdują się w naszym zasięgu. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż wyceny zazwyczaj dokonuje się od ręki i na miejscu, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu, który byłby potrzebny na biegnie z jednego miejsca do drugiego. Pożyczka będzie najbardziej opłacalna wtedy, kiedy dopasujemy ją nie tylko do swoich potrzeb, ale również możliwości finansowych. Jeśli jesteśmy pewni, że chcemy pożyczyć gotówkę z zabezpieczeniem, warto rozważyć kilka opcji i na spokojnie wybrać tę, która jest optymalna w danym przypadku.

Jak wygląda proces pożyczania pod zastaw?

Kiedy mamy zamiar ubiegać się o tego rodzaju finansowanie, w pierwszej kolejności powinniśmy odwiedzić skup sprzętu RTV/AGD Wrocław, gdzie pracownik dokona wyceny przedmiotu, który chcemy zastawić. Na umówionym spotkaniu dowiemy się między innymi, jaka jest wartość sprzętu oraz jak wysokie będzie możliwe do udzielenia na tej podstawie zobowiązanie. Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy, konieczne będzie dostarczenie podstawowych dokumentów, takich jak dowód osobisty. W umowie zostaną zawarte informacje dotyczące wartości udzielonej pożyczki, wysokości rat oraz ostatecznego terminu spłaty. Bardzo ważne jest, aby pojawiły się na niej podpisy obu stron. W przypadku, kiedy pożyczkobiorca nie wywiąże się ze zobowiązania, zastawiony sprzęt przechodzi na własność instytucji, która udzieliła finansowania.

 

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: