Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
skup kamieni szlachetnych

Skupujemy / sprzedajemy

Skup kamieni szlachetnych Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Pożyczka na czytelnych warunkach

lub skup określonych dóbr to jedne z najprostszych rozwiązań, gdy poszukujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Jeśli interesują Państwo pożyczki pod zastaw kamieni szlachetnych we Wrocławiu lub skup biżuterii z kamieniami szlachetnymi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego lombardu.

Rzetelność i życzliwe podejście do każdego klienta

Zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie klientów, ich satysfakcja i pozytywne opinie to czynniki, które decydują o powodzeniu każdej firmy. Dotyczy to również lombardów. Właśnie z tego powodu priorytetowo traktujemy kontakt z klientem i jakość naszych usług. Wierzymy, że sukces działalności gospodarczej jest wprost proporcjonalny do zadowolenia osób, decydujących się skorzystać z danej firmy. Do tej pory to przekonanie nas nie zawiodło, dlatego prowadzimy działalność, która oferuje nie tylko skup kamieni szlachetnych we Wrocławiu; proponujemy również indywidualne, życzliwe podejście do osób odwiedzających naszą firmę.

Profesjonalna obsługa i sprawna wycena dokonywana przez doświadczonych ekspertów.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo liczyć na to, że sprawą zajmie się profesjonalista. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy mogą pochwalić się nie tylko wiedzą dotyczącą kamieni szlachetnych, ale też doświadczeniem w obsłudze klientów. Skup kamieni szlachetnych we Wrocławiu w wykonaniu naszej firmy poprzedzony jest ekspercką analizą przedmiotu. Nasz pracownik weźmie pod uwagę różnorodne parametry, takie jak: materiał, producent, szlif, kolor czy waga. We wszystkich aspektach naszej działalności stawiamy na profesjonalizm. Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję i ochronę danych osobowych.

Pieniądze wypłacone od ręki – cenimy czas naszych klientów.

Wybierając lombard, klienci często kierują się tym, jak szybko będą w stanie otrzymać gotówkę. W wielu sytuacjach właśnie to kryterium staje się priorytetem i na dalszy plan schodzi np. to, czy dokonana wycena jest korzystna z punktu widzenia klienta. Wybierając nasz lombard mogą się Państwo spodziewać pieniędzy wypłaconych od ręki – gotówka zostanie wręczona bezpośrednio po procesie wyceny. Zdając się na nas dodatkowo zyskują Państwo satysfakcję płynącą ze świadomości, że transakcja przebiegła na korzystnych, konkurencyjnych warunkach.

Nieplanowany wydatek, możliwość inwestycji czy po prostu chęć pozbycia się zalegającej, niepotrzebnej biżuterii – we wszystkich tych przypadkach nasz lombard jest w stanie zaproponować rzetelną pomoc i indywidualne podejście. Każdego dnia udowadniamy, że pożyczki pod zastaw kamieni szlachetnych we Wrocławiu mogą przebiegać sprawnie i być przyczyną satysfakcji dla obu stron transakcji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda się nam wypracować rozwiązanie, które przypadnie Państwu do gustu i w szybki czasie pozwoli uzyskać środki na dowolny cel. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i służymy życzliwą pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: