Zaznacz stronę

Bezpiecznie jak w banku

Lombard
Pożyczki pod zastaw samochodu / Auta

Skupujemy / sprzedajemy

Pożyczki pod zastaw samochodu / Auta

Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Skup i pożyczki pod zastaw aut Wrocław

Pożyczka pod zastaw auta to odpowiednia propozycja dla osób, które nie mają zbyt wysokiej zdolności kredytowej. W takiej sytuacji nie można liczyć na zaciągnięcie kredytu w banku, a równie odstraszające może być załatwianie wielu formalności. W związku z tym lepiej zdecydować się na pożyczkę od ręki udzielaną w lombardzie. Skup aut Wrocław oferuje możliwość zakupienia każdego modelu samochodu. Mogą to być zarówno auta nowoczesne, jak i te zdecydowanie mniej prestiżowe. Klient ma gwarancję tego, że firma jest solidna i uczciwa. Dzięki temu można liczyć na zaproponowanie rozsądnej ceny, która zostanie przez klienta zaakceptowana lub odrzucona. Cenę zawsze można negocjować, a pieniądze otrzymuje się do ręki, nie trzeba więc czekać na przelewy bankowe.

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę pod zastaw auta?

Pożyczki pod zastaw aut Wrocław to wygodna opcja, ponieważ wycena samochodu zastawianego przez właściciela odbywa się na miejscu. Tym samym wszelkie formalności można załatwić błyskawicznie, spisuje się jedynie wiążącą umowę, uzgadnia warunki transakcji i usługa jest finalizowana. Decydując się na taki krok ma się gwarancję najwyższej ceny na rynku, a więc lepszej oferty u konkurencji nie będzie można znaleźć. Auta wyceniane są bardzo precyzyjnie, biorąc pod uwagę m.in. ich stan techniczny i wartość rynkową. Za zastawiane samochody można uzyskać naprawdę bardzo dobre pieniądze, zależnie od tego, jaki model posiada się w swoim garażu i jaki jest jego stan. Taka pożyczka jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, dużo wygodniejszym niż np. kredyty udzielane w bankach. Przy okazji uzyska ją każda osoba, która posiada na własność samochód i może to w jakiś sposób udowodnić. Skup aut Wrocław to rozwiązanie oferowane osobom znajdującym się w chwilowym kryzysie finansowym, którym szybko potrzebne są dodatkowo pieniądze, a nie chcą wpędzić się w poważne zadłużenia bankowe, z których później trudno jest się wydostać. Przy tego typu pożyczkach nie są potrzebne żadne poręczenia od osób trzecich, wszystko załatwia się samodzielnie.

Kto może skorzystać z oferty?

Pożyczki pod zastaw aut Wrocław skierowane są do osób, które nie mają czasu na załatwianie zbędnych formalności i są w stanie zastawić swój samochód po to, aby uzyskać pokaźną sumę pieniędzy na dowolnie wybrany przez siebie cel. Atutem tego typu pożyczek jest to, że:

  • nie trzeba w żaden sposób dokumentować tego, na co zostaną przeznaczone uzyskane pieniądze,
  • ich spłata jest dla klientów bardzo elastyczna.

Warto udać się do lombardu i poprosić o wycenę własnego samochodu, aby dowiedzieć się, ile otrzyma się pieniędzy za dany model auta. Klienci z pewnością nie zostaną oszukani, wycena będzie zadowalająca, w stu procentach odpowiadająca stanowi faktycznemu. Zainteresowane osoby nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo, otrzymują po finalizacji umowy obiecane pieniądze, a auto zostaje w lombardzie. Czas spłaty pożyczki uzależniony jest od możliwości finansowych klienta, wszelkie szczegóły dogadywane są na indywidualnych spotkaniach.

Złoto

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Srebro

Najwyższa cena według giełdy światowej.

Diamenty

Diamenty wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Kamienie Szlachetne

Kamienie szlachetne wyceniamy na miejscu według aktualnych cen z RAPAPORTu.

Antyki

Skupujemy i sprzedajemy antyki. Wycena na miejscu.

Auta

Wyceniamy na miejscu, gotówka od ręki!

Nieruchomości

Skupiamy nieruchomości z zajęciem komorniczym i innymi obciążeniami prawnymi. Działki budowlane, domy, mieszkania, garaże, miejsca parkingowe.

Markowe Zegarki

Skupujemy markowe zegarki takie jak Festina, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Tecnica i wiele innych.

Sprzęt RTV/AGD

Skupujemy i sprzedajemy sprzęt RTV/AGD. Telewizory, komputery, laptopy, gry i wiele innych.

Gotówka od rękI!

Przyjdź, wyceń i otrzymaj pieniądze jeszcze tego samego dnia!

ul. Piłsudskiego 108, Wrocław

C

 

Skontaktuj się z nami teraz!

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00 - 19:00

sb:  10:00 - 15:00

nd: nieczynne

Zapraszamy.

Lombard Bankowy:

50-014 Wrocław
ul. Piłsudskiego 108
NIP: 8992412476
e-mail: lombardbankowy@gmail.com

Formularz kontaktowy: